• COIN_UA

Інформаційна зустріч у Мінагрополітики України

Пост обновлен 25 июля 2018 г.22 грудня компанія сonsulting integrated./COIN, за підтримки Мінагрополітики, під патронатом посольства Японії в Україні та за участі Ukrainian food export board провели інформаційну зустріч: «Практика виходу на ринок Японії. Досвід експертів та експортерів», щоб поділитись результатами перших кількох місяців реалізації проекту компанії, головною метою якого є  стале збільшення обсягів експорту української аграрної та харчової продукції на ринок Японії.

Під час цієї зустрічі заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева відмітила, що сьогодні вже шість українських компаній регулярно постачають свою продукцію на ринок Японії. Подібні заходи, на думку заступника Міністра, є ключовими з точки зору обміну досвідом та інформацією між представниками українських компаній, а також для отримання цінної інформації – «з перших рук», щодо особливостей виходу та роботи на ринку продуктів харчування Японії. За словами Ольги Трофімцевої, такий проект є чудовим прикладом успішного державного-приватного партнерства для досягнення спільних цілей. 

Партнери consulting integrated./COIN Віктор Бобко та Юрій Луценко поділилися з учасниками зустрічі результатами трейд-туру в Токіо у Листопаді 2017 року, виділили найперспективніші продукти для експорту в Японію, сформулювали ключові тренди на японському ринку.

В рамках цього проекту з налагодження експорту до Японії планується проведення регулярних трейд-турів до Японії і в наступному 2018 році. Ключовою подією для українських експортерів, що бажають вийти на ринок Японії, буде участь у найбільшій в Азії виставці продуктів харчування Foodex  Japan, яка відбудеться в Токіо з 6 по 9 березня 2018 року. Ряд українських виробників вже підтвердили свої плани щодо участі у виставці за підтримки Consulting integrated.
Просмотров: 38Комментариев: 0

Всі права захищені. 2017

All rights reserved 2017-2021