• COIN_UA

Українські компанії вперше взяли участь у спеціалізованій виставці Food ingredients в Японії


2-4 жовтня 2019 року семеро компаній–виробників та експортерів агропродовольчих інгредієнтів вперше взяли участь у виставці Food ingredients for taste Japan (https://www.hijapan.info/en/) в рамках українського стенду:

• Арніка Органік (arnika.organic) – найбільший виробник органічної кукурудзи, сої, нуту в Україні;

• Агро-Патріот (chesnok.in.ua) – лідер промислового вирощування часнику в Україні;

• Альта країна (altakraina.com) – експортер органічних заморожених ягід та сокових концентратів;

• Barbet (barbet.com.ua) - експортер органічних злаків, гороху, сої, нуту, соняшникової продукції, льону, гірчиці, сочевиці;

• Факторія-агро (factoria-agro.ua) – лідер з переробки гірчиці в Україні;

• GFK trading group (gfkcompany.com) – трейдер горіхами, насінням, квасолею, замороженими ягодами та овочами;

• AbiFarm - виробник равликів

Високі рейтинги України на глобальному ринку та значний інтерес японського ринку в імпорті інгредієнтів до продуктів харчування стали передумовою організації українського стенду на Food ingredients Japan. Високий інтерес до українських компаній показали результати опитування учасників стенду. За 3 дні виставки на українському стенді було проведено більше 160 зустрічей, кожен учасник провів в середньому 23 зустрічі.

Український стенд на Food ingredients Japan - результат роботи компаній та організацій, що обрали своєю амбіцією ринок Японії. Активну інформаційну та організаційну підтримку українській делегації забезпечило Посольство України в Японії, співробітники якого взяли участь у роботі стенду, проведенні заходів, а також в прямій роботі із імпортерами та державними службами Японії.


Довідка:

В різних форматах виставка Food ingredients for taste Japan проходить 30 років поспіль в перших числах жовтня. В 2019 році виставка прийняла 39 663 відвідувачів та 570 учасників, що розмістились на 880 стендах.

Food ingredients for taste Japan фокусується на 2 типах інгредієнтів:

- Натуральні інгредієнти (овочі й фрукти, соки, злаки, бобові, фітопродукти, спеції, олії, молокопродукти, риба, яєчна продукція, м’ясо, інші);

- Харчові добавки (приправи, ароматизатори, підсолоджувачі, стабілізатори, барвники, ферменти, засоби для покращення смаку).

Фото для ілюстрації подій на виставці – за посиланням

Просмотров: 61Комментариев: 0