• COIN_UA

COIN розроблятиме дорожню карту з розвитку food&agro експорту в Японію

22 травня Мінагрополітики спільно з компанією COIN організували круглий стіл на тему: «Відкриваючи Японію: план дій на 2019-2020». Метою заходу було поділитися з учасниками – провідними українськими food & agro асоціаціями наявними результатами щодо відкриття ринку Японії та обговорити перспективи залучення асоціацій до подальшого просування на даному ринку. Окрім асоціацій, участь в круглому столі взяли компанії – учасники Першого українського павільйону на FOODEX Japan 2019, які поділилися враженнями та результатами від участі у виставці.


В ході обговорення порушувались питання:

1. розробки експортної стратегії для окремих підприємств на 3-5 років та місця Японії в цій стратегії;

2. кооперації учасників виставок та інших торгових ініціатив з посольствами України в Японії та інших країнах;

3. регулювання імпорту продуктів харчування в Японії та відповідності продукції з України цим вимогам;

4. аграрного потенціалу України як можливості вирішення окремих проблем в Японії, що стосуються здоров’я населення.

На завершення заходу в. о. Міністра агрополітики та продовольства України Ольга Трофімцева висловилась про необхідність розробки дорожньої карти з food&agro експорту в Японію. Дорожня карта має на меті визначити ключові KPI, структурувати експорт до Японії, визначити пріоритети, прописати ролі усіх зацікавлених сторін та запланувати їх координацію на роки вперед. Зважаючи на досвід та результати в розвитку українського експорту в Японію, розробити дорожню карту було запропоновано компанії COIN.

Прес-реліз на сайті Мінагрополітики за посиланням.


Довідково: круглий стіл відвідали делегати від таких асоціацій, як ГО «Борошномели України», Національна науково-технологічна асоціація України, ГО «Укрсадвинпром», Громадська спілка «Органічна Україна», асоціація «Укркондпром», асоціація «Ягідництво України», громадська спілка «Асоціація виробників фітосировини України», «Українська асоціація експортерів та переробників меду».

Просмотров: 135Комментариев: 0