• COIN_UA

Компанія COIN презентувала продукцію 16 українських виробників на FOODEX Japan 2018

З 6 по 9 березня 2018 року компанія COIN приймала участь в найбільшій в Азії виставці продуктів харчування FOODEX Japan 2018. На власному стенді Компанія презентувала продукцію 16 українських виробників кондитерських виробів, молочної продукції, продукції з категорії «free-from», меду, рослинних олій, консервів та вина.


Всього в рамках виставки та поза виставкою проведено зустрічі з більш ніж 40 імпортерами, з 10 компаніями ведеться подальша комунікація. Також, з метою просування української продукції в Японії проведено понад 10 зустрічей з українськими, міжнародними та японськими організаціями.


З усього асортименту продукції, яку COIN презентували на виставці, японських імпортерів найбільше зацікавили:

  • снеки з категорії 'free-from';

  • мед;

  • нішеві рослинні олії;

  • консервовані продукти з оригінальними смаками: кизил, обліпиха;

  • кулінарні соуси з оригінальною рецептурою;

  • кондитерські вироби з практичною упаковкою, низьким вмістом цукру, жиру;

  • продукти, де цукор замінено, або є можливість замінити медом;

  • крупи, як альтернатива рису.


За результатами виставки партнери COIN виділяють ряд викликів, через які необхідно пройти виробнику, виводячи продукцію на ринок Японії. Зокрема, мова йде про правильну цінову політику, оскільки ціни українських компаній як правило неконкурентні в Японії. Для виробників органічної продукції важливо отримати сертифікат JAS. В зв’язку з Олімпійськими іграми, які пройдуть в Японії в 2020 році, в країні спостерігається підвищений попит на продукцію з сертифікатом Halal. Також для виробників важливо мати легенду або історію бренду чи окремого продукту. Багато японців куплять продукцію лише за умови, що їм сподобався дизайн та легенда продукту.


Підсумовуючи участь компанії COIN в FOODEX Japan 2018 можна сказати, що загалом українська food&agro продукція має перспективи на ринку Японії. З іншої сторони, організатори FOODEX Japan готові сприяти Україні для організації колективного або Національного павільйону.


Для популяризації японського експортного напрямку компанія COIN планує провести експорт-сніданок в червні 2018 року, де партнери компанії поділяться результатами участі в FOODEX 2018 та планами з масштабування української делегації на FOODEX Japan 2019.

Просмотров: 95Комментариев: 0

Всі права захищені. 2017

All rights reserved 2017-2021