• COIN_UA

Запрошуємо на Бізнес-сніданок "FOODEX Japan - ворота в Азію. На шляху до Національного павільйону"

Пост обновлен 15 июня 2018 г.


Протягом останнього року наша компанія багато зробила для просування українських продуктів харчування в Японії: разом з 16-ма українськими виробниками прийняли участь в FOODEX Japan 2018, де налагодили комунікацію з японськими імпортерами, заручилися підтримкою державних та недержавних структур щодо відкриття цього ринку для вашої продукції. Також ми успішно просуваємо на ринок такі компанії, як SHABO та Liqberry.

Запрошуємо вас на бізнес-сніданок, де бажаємо поділитися досягненнями, аналізом ринку і планами  на наступний рік: "FOODEX JAPAN - ВОРОТА В АЗІЮ. НА ШЛЯХУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПАВІЛЬЙОНУ".

В одному місці будуть зібрані усі зацікавлені в налагодженні експорту в Японію сторони: компанії, які на даний момент уже активно експортують або стратегічно розвивають експорт в Японію, представники профільних державних органів, посольств обох країн, імпортери продуктів харчування з Японії.

Почесним гостем та партнером бізнес-сніданку виступає керівництво компанії-організатора найбільшої в Азії виставки продуктів харчування FOODEX Japan. Гості з Японії поділяться результатами, які дає участь в FOODEX Japan та розкажуть про переваги національного павільйону для просування вашого продукту.

ДАТА І ЧАС ЗАХОДУ: 20 червня, 8:30-13:00 МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Готель "Opera", вул. Б. Хмельницького 53

  • Для виробників продуктів харчування з високим експортним потенціалом участь безкоштовна*

  • Щодо участі представників компаній з інших галузей та можливості стати партнером заходу прохання звертатись до організаторів додатково

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:
ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ:Будемо раді вітати вас на заході та допомогти у розвитку вашого експорту.

З будь-яких питань пишіть на електронну адресу: info@consultingintegrated.com та телефонуйте за номером 097-891-35-26Просмотров: 160Комментариев: 0

Всі права захищені. 2017

All rights reserved 2017-2021