• COIN_UA

В Японії, на виставці FOODEX Japan 2019 успішно відбувся Перший український павільйон


Цьогорічна виставка FOODEX Japan 2019, яка щорічно проходить в місті Токіо для України була особливою, оскільки вперше за 44 роки існування виставки було організовано павільйон від України. В роботі павільйону прийняли участь 13 компаній, що презентували на виставці як агропродукцію, так і продукти харчування. Організаторами павільйону виступила компанія COIN.

Старту павільйону передувала активна підготовча робота в Україні та Японії. До створення павільйону долучились Міністерство аграрної політики та продовольства України на чолі з в. о. Міністра Ольгою Трофімцевою, посольства обох країн. Українське представництво Європейського банку реконструкції та розвитку та Продовольча та сільськогосподарська організація Організації об’єднаних націй в рамках проекту EU4BUSINESS надало фінансову підтримку учасникам.

4 березня, напередодні старту виставки, COIN спільно з Посольством України в Японії організували україно-японський food&agro форум. Форум відвідали представники бізнесу та профільні державні органи обох країн. З боку бізнесу були присутні компанії-учасники павільйону, великі та середні торгові компанії Японії, в тому числі ITOCHU, SUMITOMO. Від України форум відвідала делегація Мінагрополітики на чолі з Олександром Жемойдою та делегат від ЄБРР пан Василь Говгера. Від Японської сторони форум відвідав Директор відділу міжнародних торгових відносин Міністерства сільського, лісового та водного господарств Японії, пан Манабу Ясухара. У своїй промові до учасників форуму пан Ясухара зазначив: «Я сподіваюся, що частка українського харчового імпорту в Японію буде зростати. Ваша країна є відомим світовим центром агровиробництва ... ми зацікавлені в олійних культурах, меді та інших категоріях, де якість та смакові характеристики продукції будуть задовольняти наші вимоги».

Ключовою подією в церемонії відкриття виставки є перерізання послами країн – учасників виставки червоної стрічки. Вперше за 44 роки стрічку перерізав Посол від України, пан Ігор Харченко. Пізніше делегація Посольства України в Японії на чолі з паном Ігорем Харченком, делегація Мінагрополітики на чолі з Олександром Жемойдою та делегат від ЄБРР відвідали учасників павільйону за поспілкувалися з кожним особисто.

В кінці виставки організатори провели опитування учасників щодо їх оцінки участі у виставці та павільйоні. Усі учасники високо оцінили результати своєї участі та рівень організації павільйону, та в майбутньою очікують на поглиблення співпраці з японськими імпортерами.

Більш детально про Перший український павільйон та його результати - в відео за посиланням.

Просмотров: 119Комментариев: 0